KONTAKT

Stary Magistrat

pl. Wolności 1
tel. +48 32 327 18 20–22

Godziny otwarcia

Zwiedzanie przestrzeni ekspozycyjnych Muzeum Miejskiego w Tychach oraz prowadzenie działań edukacyjnych odbywa się z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. Jest możliwe indywidualne zwiedzanie wystawy czasowej oraz w grupach liczących nie więcej niż 6 osób. Wznawiamy stacjonarną/bezpośrednią sprzedaż wydawnictw i gadżetów (zachęcamy do płatności kartą).

zwiedzanie wystaw (wstęp wolny):
wtorek, środa: 9.00–15.00
czwartek, piątek, sobota: 10.00–19.00
niedziela, poniedziałek: nieczynne
W 2020 roku nieczynne w dniach: 1 i 5–6 stycznia oraz od 12 marca do 7 lipca.

sprzedaż wydawnictw i gadżetów
(płatność gotówką i kartą):
poniedziałek–piątek: 8.00–16.00
oraz w trakcie wydarzeń odbywających się w siedzibie Muzeum
W 2020 roku brak możliwości zakupu w dniach 1 i 6 stycznia oraz od 12 marca do 18 czerwca.

więcej informacji o sprzedaży online wydawnictw i gadżetów:
zamowienia@muzeum.tychy.pl

Tyska Galeria Sportu

ul. Edukacji 7
+48 515 717 430 http://www.tgs.tychy.pl

Godziny otwarcia

Zwiedzanie przestrzeni ekspozycyjnych Tyskiej Galerii Sportu oraz prowadzenie działań edukacyjnych odbywa się z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. Jest możliwe indywidualne zwiedzanie wystawy stałej oraz w grupach liczących nie więcej niż 15 osób. Wznawiamy stacjonarną/bezpośrednią sprzedaż wydawnictw i gadżetów (zachęcamy do płatności kartą).

wtorek–piątek: 10.00–16.00
dni meczowe: w godzinach trwania meczu
niedziela, poniedziałek: nieczynne
(płatność gotówką i kartą)
W 2020 roku nieczynna w dniach: 1–6 stycznia oraz od 12 marca do 29 czerwca.

Dane Teleadresowe

tel. +48 32 327 18 20-22
e-mail: promocja@muzeum.tychy.pl

REGON: 278340803
NIP: 646-26-60-194

88124013301111001074964324
PEKAO S.A

найти работу в барнауле слоты бесплатно без регистрации


Dyrektor

Aleksandra Matuszczyk

+48 32 327 18 20–22, wew. 23
a.matuszczyk@muzeum.tychy.pl



Inspektor Ochrony Danych

Aneta Koniarczyk

+48 32 438 20 42
iod@muzeum.tychy.pl



Dział Administracyjno-Finansowy

Justyna Musiał

+48 32 327 18 20–22, wew. 26
j.musial@muzeum.tychy.pl


Dorota Kordys

+48 32 327 18 20–22, wew. 26
d.kordys@muzeum.tychy.pl



Dział Sztuki

dr Patryk Oczko (kustosz)

+48 32 327 18 20–22, wew. 30
p.oczko@muzeum.tychy.pl


Mateusz Miłoń (stażysta)

+48 32 327 18 20–22, wew. 30
m.milon@muzeum.tychy.pl



Dział Fotografii

Barbara Kopia (dokumentalista)

+48 32 327 18 20–22, wew. 31
b.kopia@muzeum.tychy.pl



Dział Etnologii

wakat






Dział Historii Miasta

Agnieszka Ociepa-Weiss (kustosz) – urlop do 21 lutego 2021 roku

+48 32 327 18 20–22, wew. 30
a.ociepa@muzeum.tychy.pl



Tyska Galeria Sportu - Oddział Muzeum

Piotr Zawadzki (Kierownik)

+48 32 327 18 20–22, wew. 29 oraz +48 507 095 628
p.zawadzki@tgs.tychy.pl


Kamil Hajduk

+48 515 717 430
k.hajduk@tgs.tychy.pl



Dział Edukacji i Promocji

Agnieszka Woszczyńska (kierownik)

+48 32 327 18 20–22, wew. 25
a.woszczynska@muzeum.tychy.pl
promocja@muzeum.tychy.pl

Agnieszka Czyżewska (specjalista ds. wystawienniczych i wydawniczych)

+48 32 327 18 20–22, wew. 27
a.czyzewska@muzeum.tychy.pl


Gabriela Oleksy (specjalista ds. promocji)

+48 32 327 18 20–22, wew. 25
g.oleksy@muzeum.tychy.pl


Marta Rosół (specjalista ds. promocji redakcji tekstów)

m.rosol@muzeum.tychy.pl



Agata Berger-Połomska (specjalista ds. edukacji)

+ 48 32 327 18 20–22, WEW. 24
a.berger@muzeum.tychy.pl


Anna Kura (specjalista d.s edukacji)

+ 48 32 327 18 20–22, wew. 24
a.kura@muzeum.tychy.pl