KONTAKT

Stary Magistrat

pl. Wolności 1
tel. +48 32 327 18 20–22

Godziny otwarcia

zwiedzanie wystaw (wstęp wolny):
wtorek: 12.00–16.00
środa: 10.00–17.00
czwartek: 10.00–19.00
piątek, sobota: 10.00–18.00
niedziela, poniedziałek: nieczynne
W 2019 roku nieczynne w dniach: 1–4 listopada.

sprzedaż wydawnictw i gadżetów
(płatność tylko gotówką):
poniedziałek–piątek: 8.00–16.00
oraz w trakcie wydarzeń odbywających się w siedzibie Muzeum
W 2019 roku brak możliwości zakupu w dniu 1 listopada.

Tyska Galeria Sportu

ul. Edukacji 7
+48 515 717 430 http://www.tgs.tychy.pl

Godziny otwarcia

wtorek–piątek: 10.00–16.00
dni meczowe: w godzinach trwania meczu

Dane Teleadresowe

tel. +48 32 327 18 20-22
e-mail: promocja@muzeum.tychy.pl

REGON: 278340803
NIP: 646-26-60-194

88124013301111001074964324
PEKAO S.A


Dyrektor

Aleksandra Matuszczyk

+48 32 327 18 20–22, wew. 23
a.matuszczyk@muzeum.tychy.pl



Inspektor Ochrony Danych

Aneta Koniarczyk

+48 32 438 20 42
iod@muzeum.tychy.pl



Dział Administracyjno-Finansowy

Justyna Musiał

+48 32 327 18 20–22, wew. 26
j.musial@muzeum.tychy.pl


Dorota Kordys

+48 32 327 18 20–22, wew. 26 oraz + 48 604 475 628
d.kordys@muzeum.tychy.pl



Dział Sztuki

Patryk Oczko (kustosz)

+48 32 327 18 20–22, wew. 30
p.oczko@muzeum.tychy.pl



Dział Fotografii

Barbara Kopia (dokumentalista)

+48 32 327 18 20–22, wew. 31
b.kopia@muzeum.tychy.pl



Dział Etnologii

Agata Berger-Połomska (asystent)

+48 32 327 18 20–22, wew. 24
a.berger@muzeum.tychy.pl



Dział Historii Miasta

Agnieszka Ociepa-Weiss (kustosz)

+48 32 327 18 20–22, wew. 30
a.ociepa@muzeum.tychy.pl



Tyska Galeria Sportu - Oddział Muzeum

Piotr Zawadzki (Kierownik)

+48 32 327 18 20–22, wew. 29 oraz +48 507 095 628
p.zawadzki@tgs.tychy.pl


Adam Natkaniec

+48 515 717 430
a.natkaniec@tgs.tychy.pl


Kamil Hajduk

+48 515 717 430
k.hajduk@tgs.tychy.pl



Dział Edukacji i Promocji

Agnieszka Woszczyńska (kierownik)

+48 32 327 18 20–22, wew. 25
a.woszczynska@muzeum.tychy.pl
promocja@muzeum.tychy.pl

Agnieszka Czyżewska

+48 32 327 18 20–22, wew. 27
a.czyzewska@muzeum.tychy.pl


Anna Kura

+ 48 32 327 18 20–22, wew. 24
a.kura@muzeum.tychy.pl


Agata Berger-Połomska (specjalista ds. edukacji)

+ 48 32 327 18 20–22, WEW. 24
a.berger@muzeum.tychy.pl


Adam Natkaniec

+48 32 327 18 20–22, wew. 25
a.natkaniec@muzeum.tychy.pl