KONTAKT

Stary Magistrat

Plac Wolności 1
tel. 32 327 18 20-22

Godziny otwarcia

Wtorek – 12.00 – 16.00
Środa – 10.00 – 17.00
Czwartek – 10.00 – 19.00
Piątek – 10.00 – 18.00
Sobota – 10.00 – 18.00
Niedziela, Poniedziałek – nieczynne

Dawna Młótownia

ul. Katowicka 9
tel. 32 327 18 23

Godziny otwarcia

Wtorek – 12.00 – 16.00
Środa – 10.00 – 17.00
Czwartek – 10.00 – 19.00
Piątek – 10.00 – 18.00
Sobota – 10.00 – 18.00
Niedziela, Poniedziałek – nieczynne

Tyska Galeria Sportu

ul. Edukacji 7
http://www.tgs.tychy.pl

Godziny otwarcia

wtorek, środa - 10.00 - 16.00
czwartek - 10.00 - 20.00
piątek - 10.00 - 16.00
dni meczowe - od 2 godzin przed meczem do jego zakończenia

Dane Teleadresowe

tel. +48 32 327 18 20-22
e-mail: promocja@muzeum.tychy.pl

REGON: 278340803
NIP: 646-26-60-194

88124013301111001074964324
PEKAO S.A


Dyrektor

Aleksandra Matuszczyk

32 327 18 20 - 22, wew. 23
a.matuszczyk@muzeum.tychy.pl



Dział Administracyjno-Finansowy

Agnieszka Chmielnicka (Kierownik)

32 327 18 20 - 21, wew. 26

a.chmielnicka@muzeum.tychy.pl

Justyna Musiał

32 327 18 20 - 21, wew. 26

j.musial@muzeum.tychy.pl

Magdalena Zielosko – Kowieska

32 327 18 20 - 21, wew. 26

m.kowieska@muzeum.tychy.pl


Dział Sztuki

Patryk Oczko (kustosz)

32 327 18 20 – 21, wew. 30
p.oczko@muzeum.tychy.pl



Dział Fotografii

Barbara Kopia (dokumentalista)

32 327 18 20 – 21, wew. 31
b.kopia@muzeum.tychy.pl



Dział Etnologii

Agnieszka Szymula (kustosz)

32 327 18 20 - 21, wew. 24

a.szymula@muzeum.tychy.pl

Iga Fedak (asystent)

32 327 18 20 - 21, wew. 24

i.fedak@muzeum.tychy.pl

Agata Berger

32 327 18 20 - 21, wew. 24

a.berger@muzeum.tychy.pl


Dział Historii Miasta

Agnieszka Ociepa-Weiss (kustosz)

32 327 18 20 – 22, wew. 30
a.ociepa@muzeum.tychy.pl



Tyska Galeria Sportu - Oddział Muzeum

Piotr Zawadzki (Kierownik)

507 095 628

p.zawadzki@tgs.tychy.pl

Dorota Kordys

515 717 430

d.kordys@tgs.tychy.pl

Adam Natkaniec

515 717 430

a.natkaniec@tgs.tychy.pl


Dział Edukacji i Promocji

Joanna Kucz-Pieczka (kierownik)

32 327 18 20 – 22, WEW. 25
j.kucz@muzeum.tychy.pl
PROMOCJA@MUZEUM.TYCHY.PL

Agnieszka Czyżewska (specjalista)

32 327 18 20 – 22, wew. 31
a.czyzewska@muzeum.tychy.pl


Alicja Śliwińska (opiekun ekspozycji – Stary Magistrat)

32 327 18 20-22, wew. 21



Aleksandra Wawrzynowicz (opiekun ekspozycji – Dawna Młótownia)

32 327 18 23
a.wawrzynowicz@muzeum.tychy.pl