KONTAKT

Stary Magistrat

Plac Wolności 1
tel. 32 327 18 20-22

Godziny otwarcia

Wtorek – 12.00 – 16.00
Środa – 10.00 – 17.00
Czwartek – 10.00 – 19.00
Piątek – 10.00 – 18.00
Sobota – 10.00 – 18.00
Niedziela, Poniedziałek – nieczynne

Dawna Młótownia

ul. Katowicka 9
tel. 32 327 18 23

Godziny otwarcia

Wtorek – 12.00 – 16.00
Środa – 10.00 – 17.00
Czwartek – 10.00 – 19.00
Piątek – 10.00 – 18.00
Sobota – 10.00 – 18.00
Niedziela, Poniedziałek – nieczynne

Tyska Galeria Sportu

ul. Edukacji 7
http://www.tgs.tychy.pl

Godziny otwarcia

Wtorek - piątek - 10.00 - 16.00
Dni meczowe - od 2 godzin przed meczem do jego zakończenia

Dane Teleadresowe

tel. +48 32 327 18 20-22
e-mail: promocja@muzeum.tychy.pl

REGON: 278340803
NIP: 646-26-60-194

88124013301111001074964324
PEKAO S.A


Dyrektor

Aleksandra Matuszczyk

32 327 18 20 - 22, wew. 23
a.matuszczyk@muzeum.tychy.pl



Dział Administracyjno-Finansowy

Agnieszka Chmielnicka

32 327 18 20 - 21, wew. 26
a.chmielnicka@muzeum.tychy.pl


Justyna Musiał

32 327 18 20 - 21, wew. 26
j.musial@muzeum.tychy.pl


Magdalena Zielosko-Kowieska

32 327 18 20 - 21, wew. 26
m.kowieska@muzeum.tychy.pl


Dorota Kordys

604 475 628
d.kordys@muzeum.tychy.pl



Dział Sztuki

Patryk Oczko (kustosz)

32 327 18 20 – 21, wew. 30
p.oczko@muzeum.tychy.pl



Dział Fotografii

Barbara Kopia (dokumentalista)

32 327 18 20 – 21, wew. 31
b.kopia@muzeum.tychy.pl



Dział Etnologii

Agata Berger (ASYSTENT)

32 327 18 20 - 21, wew. 24
a.berger@muzeum.tychy.pl



Dział Historii Miasta

Agnieszka Ociepa-Weiss (kustosz)

32 327 18 20 – 22, wew. 30
a.ociepa@muzeum.tychy.pl



Tyska Galeria Sportu - Oddział Muzeum

Piotr Zawadzki (Kierownik)

507 095 628
p.zawadzki@tgs.tychy.pl


Adam Natkaniec

515 717 430
a.natkaniec@tgs.tychy.pl



Dział Edukacji i Promocji

Joanna Kucz-Pieczka (kierownik)

32 327 18 21, wew. 25
j.kucz@muzeum.tychy.pl
promocja@muzeum.tychy.pl

Agnieszka Czyżewska

32 327 18 21, wew. 31
a.czyzewska@muzeum.tychy.pl


Aleksandra Wawrzynowicz

32 327 18 23
a.wawrzynowicz@muzeum.tychy.pl


Anna Kura

32 327 18 21, wew. 25
a.kura@muzeum.tychy.pl


Adam Natkaniec

32 327 18 21, WEW. 25
a.natkaniec@muzeum.tychy.pl