Czwartki dla wymagających

Tyska Galeria Sportu zaprasza

15 II 2018, godz. 18.00-19.00

Jak miała pierwotnie wyglądać bryła sztucznego lodowiska w Tychach? Który z tyszan występował w Celtiku Glasgow, a który w Bayernie Monachium? Dlaczego swój jedyny mecz w europejskich pucharach GKS Tychy zagrał na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

Tematem lutowego zwiedzania tematycznego wystawy stałej „Sportowa strona miasta. Historia. wydarzenia. Mistrzowie” będą tyskie ciekawostki sportowe.

O pasjonujących, choć mało znanych faktach ze sportowej historii miasta opowie Piotr Zawadzki, kierownik TGS.

Zapraszamy do siedziby Galerii przy ul. Edukacji 7 (teren Stadionu Miejskiego, II piętro).

Wstęp jest wolny. Nie ma konieczności rezerwacji miejsc.

• Czwartki dla wymagających