I Ty możesz zostać dziennikarzem sportowym

Ferie 2019

19 II 2019, godz. 12.00-13.30

Uczestnicy spotkania zapoznają się z warunkami, w jakich pracują profesjonalni dziennikarze sportowi podczas meczów na Stadionie Miejskim w Tychach.

Przejdą procedury akredytacji meczowej, zobaczą miejsca prasowe i kabiny sprawozdawców telewizyjnych, wezmą udział w konferencji prasowej. Na koniec spotkania spróbują rozwiązać – według wskazówek doświadczonego dziennikarza sportowego – filmową zagadkę piłkarską i na jej podstawie napisać własne sprawozdanie z meczu.

Prowadzenie: Adam Natkaniec, Piotr Zawadzki

Czas trwania: ok. 1 h

Dla dzieci w wieku 7-12 lat

Zapisy: Anna Kura – tel. 32 327 18 21; e-mail: a.kura@muzeum.tychy.pl

Na uczestników czekamy w siedzibie Tyskiej Galerii Sportu, ul. Edukacji 7. Wstęp jest wolny.

• I Ty możesz zostać dziennikarzem sportowym