ogłoszenie

Komunikat

Muzeum Miejskie w Tychach oraz Oddział Tyska Galeria Sportu nieczynne od 12 marca 2020 roku do odwołania

12 III 2020-4 V 2020-23.59

W związku z sytuacją związaną z wirusem SARS-CoV-2, decyzją Prezesa Rady Ministrów oraz komunikatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o ograniczeniu działalności wszystkich instytucji kultury, w porozumieniu z Prezydentem Miasta Tychy, zamykamy Muzeum Miejskie w Tychach i Oddział Tyska Galeria Sportu dla zwiedzających i odwołujemy spotkania i zajęcia edukacyjne, zwiedzanie wystaw również nie będzie możliwe.

W związku z sytuacją związaną z wirusem SARS-CoV-2, decyzją Prezesa Rady Ministrów oraz komunikatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o ograniczeniu działalności wszystkich instytucji kultury od czwartku, 12 marca 2020 roku, do odwołania, w porozumieniu z Prezydentem Miasta Tychy, zamykamy Muzeum Miejskie w Tychach i Oddział Tyska Galeria Sportu dla zwiedzających i odwołujemy planowane spotkania i zajęcia edukacyjne, zwiedzanie wystaw również nie będzie możliwe.

Odwołujemy także, planowane na 3 kwietnia 2020 roku, finał i wręczenie nagród Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie „Silesia Incognita” (termin przyjmowania zgłoszeń, do 13 marca 2020 roku, pozostaje bez zmian). O nowym terminie finału oraz wszelkich zmianach poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej Muzeum Miejskiego w Tychach oraz mediów społecznościowych.

Jednocześnie informujemy, że nadal jest możliwość zakupu online wydawnictw i gadżetów – przyjmujemy zamówienia, natomiast ich realizacja i wysyłka trwają nieco dłużej. Więcej informacji: zamowienia@muzeum.tychy.pl. Więcej informacji o dostępnej ofercie wydawnictw i gadżetów

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.