Międzypokoleniowy Festyn Rodzinny

25 VI 2017, godz. 16.00-19.00

Na rozpoczęcie lata mieszkańcom i sympatykom osiedla A proponujemy Międzypokoleniowy Festyn Rodzinny z muzycznymi i tanecznymi atrakcjami. Festyn odbędzie się na placu św. Anny. Warto zabrać ze sobą wygodne buty i ubranie, piknikowy niezbędnik i wakacyjny nastrój!

Podczas tego sąsiedzkiego, niedzielnego popołudnia każdy znajdzie coś dla siebie. Dla wszystkich uczestników festynu zagra kapela Tadirindum, która poprowadzi krótkie warsztaty, zabawy muzyczne i taneczne, będzie też okazja do rywalizacji i sprawdzenia swoich sił w różnych konkurencjach! Uwagę młodszych i starszych przykują także pokazy, mini-warsztaty i animacje.

Międzypokoleniowy Festyn Rodzinny to działanie Muzeum Miejskiego w Tychach w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy.

• Międzypokoleniowy Festyn Rodzinny