Muzealny autobus

24 VI 2017, godz. 9.30-18.30

Zapraszamy na drugą w tym roku wycieczkę Szlakiem Architektury Drewnianej. Trasa obejmie Bieruń, Osiek i Wygiełzów.

Cykl wycieczek autokarowych do obiektów położonych na Szlaku Architektury Drewnianej Województwa Śląskiego to wspólna inicjatywa Muzeum Miejskiego w Tychach oraz Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”.

Współorganizatorami czerwcowego wyjazdu są także Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec.

W programie wycieczki zwiedzanie: Sanktuarium św. Walentego w Bieruniu Starym, kościoła pw. Św. Andrzeja w Osieku, Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie.

Koszt udziału w wycieczce: 39 zł od osoby

Zbiórka: godz. 9.30, parking przy Urzędzie Miasta w Tychach (al. Niepodległości 49)

Zapisy i wpłaty: Muzeum Miejskie w Tychach, pl. Wolności 1 lub ul. Katowicka 9

Informacji udziela: Agnieszka Szymula, tel. 32 327 18 21 w. 24, e-mail: a.szymula@muzeum.tychy.pl