Neonowy zawrót głowy. O tyskich neonach

Warsztaty dla dzieci

22 IX 2018, godz. 10.00-11.00

Skąd wzięły się neony, czym są, dlaczego stały się tak popularne w czasach PRL-u? Dowiemy się tego w czasie warsztatów prowadzonych przez Agatę Berger w Starym Magistracie (pl. Wolności 1).

W czasie warsztatów zobaczymy także fotografie najbardziej znanych neonów pochodzących z Tychów oraz innych polskich miast.

Samodzielnie – przy użyciu kolorowych żyłek filofun, które uformujemy w różne wzory, kształty i napisy – stworzymy projekt mini neonu według własnego pomysłu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Czas trwania: 1 h
Zapisy: Anna Kura, Dział Edukacji i Promocji – tel. 32 327 18 21; e – mail: a.kura@muzeum.tychy.pl

• Neonowy zawrót głowy. O tyskich neonach