Poszukujemy lekkoatletycznych fotografii i pamiątek

4 IX 2018-28 IX 2018

28 września Tyska Galeria Sportu – Oddział Muzeum Miejskiego w Tychach zorganizuje kolejne spotkanie w cyklu „Oblicza tyskiego sportu” – „Wokół bieżni, skoczni i rzutni”, na które już teraz zapraszamy – wspólnie z tygodnikiem "Twoje Tychy" - wszystkie pokolenia tyskich zawodników, uprawiających biegi, skoki i rzuty. Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych wspomnień!

W czasie spotkania chcielibyśmy zaprezentować także jak najwięcej lekkoatletycznych fotografii i pamiątek, dlatego też prosimy tyszan, którzy w barwach MKS-u Tychy, Polonii Tychy, GKS-u Tychy czy MOSM-u Tychy uprawiali którąś z konkurencji „Królowej sportu”, o przysłanie zdjęć związanych z lekkoatletyką w naszym mieście oraz o podzielenie się pamiątkami.
Kontakt: Piotr Zawadzki, tel. 515 717 430; e – mail: p.zawadzki@tgs.tychy.pl

Liczymy na Waszą pomoc!

Fot. reprodukcja w zbiorach MMTy

• Poszukujemy lekkoatletycznych fotografii i pamiątek