Propozycja na sobotę

Zwiedzanie Stadionu Miejskiego i Tyskiej Galerii Sportu

16 XII 2017, godz. 11.00-13.00

Sobotnie przedpołudnie to znakomita pora, by zwiedzić ekspozycję stałą w Tyskiej Galerii Sportu oraz najciekawsze, a zwykle niedostępne dla kibiców, miejsca na Stadionie Miejskim. Wstęp jest wolny.

Sprawdzimy, jak na stadionie wyglądają piłkarskie i sędziowskie szatnie, ławki rezerwowych, sala konferencji prasowych, strefa VIP i loże honorowe.

Na wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” w Tyskiej Galerii Sportu poznamy fascynujące historie piłkarskie i hokejowe, sylwetki wybitnych sportowców, zobaczymy cenne trofea, pamiątki, unikatowe fotografie. Wystawa obfituje także w atrakcyjne multimedia.

W trakcie zwiedzania odbędą się konkursy piłkarskie.

Na zdjęciu: Stadion Miejski w Tychach. Fot. Dawid Chalimoniuk

• Propozycja na sobotę