Propozycja na sobotę

Zwiedzanie Stadionu Miejskiego i Tyskiej Galerii Sportu

24 III 2018, godz. 11.00-13.00

Sobotnie przedpołudnie to znakomita pora, by zwiedzić ekspozycję stałą w Tyskiej Galerii Sportu oraz najciekawsze, a zwykle niedostępne dla kibiców, miejsca na Stadionie Miejskim.

Sprawdzimy, jak na stadionie wyglądają piłkarskie i sędziowskie szatnie, ławki rezerwowych, sala konferencji prasowych, strefa VIP i loże honorowe.

Na wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” w Tyskiej Galerii Sportu poznamy fascynujące historie piłkarskie i hokejowe, sylwetki wybitnych sportowców, zobaczymy cenne trofea, pamiątki, unikatowe fotografie. Wystawa obfituje także w atrakcyjne multimedia.

W trakcie zwiedzania odbędą się konkursy piłkarskie.

Zbiórka uczestników: przed wejściem głównym na Stadion Miejski

Wstęp wolny. Nie ma konieczności rezerwacji miejsc.

• Propozycja na sobotę