Spotkanie podsumowujące projekt „Mazaika – śladami tyskiego street artu”

16 XI 2018, godz. 18.00-20.00

W piątkowy wieczór spotkamy się, by podsumować działania wyjątkowej grupy projektowej – uczniów tyskich szkół.

Porozmawiamy o queście – szlaku edukacyjnym śladem tyskich mozaik, w który wkrótce będzie można wyruszyć samodzielnie, z rodziną i z rówieśnikami oraz o spacerach, które były pod ten szlak podwaliną.

Dzieci będą miały okazję pochwalić się swoimi dokonaniami w projekcie, m.in. muralem, który zdobi przestrzeń miasta oraz pierwszą współczesną tyską mozaiką.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku!

Prowadzenie: Anna Kura

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016 – 2018

Fot. Grzegorz Krzysztofik

• Spotkanie podsumowujące projekt "Mazaika – śladami tyskiego street artu"