Stanisław Gadomski. Subiektywnie

16 XI 2016, godz. 17.00-19.00

Spotkanie rozpoczynające cykl wydarzeń towarzyszących wystawie Barbara Kubska/ Stanisław Gadomski "Sploty. Fotografie polskich strojów ludowych"

O Stanisławie Gadomskim opowie Józef Wolny – fotograf, który pod koniec lat 80. XX wieku został zaproszony przez Gadomskiego do grona etatowych fotoreporterów „Panoramy”. Podczas spotkania przypomniane zostaną fotoreportaże Gadomskiego drukowane na łamach tygodnika.
Prowadzenie: Ewelina Lasota

Na zdjęciu: fotografia artystyczna autorstwa Stanisława Gadomskiego „Pożegnanie z parowozem”, lata 70. XX wieku. zbiory MMTy

• Stanisław Gadomski. Subiektywnie