TakaTorba!

Rodzinne warsztaty szycia toreb

20 X 2018, godz. 11.00-13.00

Muzeum Miejskie w Tychach oraz pracownia Symfonia Szycia zapraszają małych i dużych na rodzinne warsztaty szycia toreb. Wraz z profesjonalnymi krawcowymi, przy użyciu maszyn, uczestnicy będą mogli zszyć przygotowane elementy materiału – i to nie byle jakiego!

Wzór materiału, z którego wykonane zostaną torby, odtworzony został na podstawie fotografii wnętrza dawnej kawiarni Józefinka. Można go także zobaczyć na wystawie Lokal kategorii pierwszej. Tyskie restauracje i kawiarnie z lat 50., 60., 70.

Jeśli macie ochotę stać się posiadaczami jedynej w swoim rodzaju torby, to serdecznie zapraszamy!

Czas trwania: około 2 godz.

Koszt od osoby: 20 zł (płatne przed warsztatami)

Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy: Anna Kura, tel. 32 327 18 21 w. 25; e-mail: a.kura@muzeum.tychy.pl