Wydarzenie

W DROGĘ SZLAKIEM SZTUKI

20 VII 2019, godz. 10.00

Rodzinny spacer szlakiem tyskiego streetartu - część II

Zbiórka: Pomnik Walki i Pracy („Żyrafa”), Park Miejski

Punkt końcowy: Muzeum Miejskie, pl. Wolności 1

Wycieczka dla dzieci z opiekunami oraz seniorów. Mile widziani będą także najmłodsi. Na szlaku znajdują się przyjazne maluchom kawiarnie nierzadko z przewijakami i spokojnymi miejscami dla karmiących mam.

Prowadzenie: Anna Kura

Czas trwania: 2h

Wędrówka rozpocznie się w punkcie końcowym poprzedniego spaceru – pod pomnikiem Walki i Pracy („Żyrafą”). Spacer kończy się w siedzibie Muzeum Miejskiego, gdzie będzie można zobaczyć najnowszą atrakcję mozaikowej trasy – „Miejskiego ptaka”. Uczestnicy pierwszej części rodzinnego spaceru proszeni są o zabranie ze sobą otrzymanych map. To pozwoli na zachowanie ciągłości i systematyczne odznaczanie kolejnych punktów – postępów w wędrówce. Dołączyć do spaceru mogą wszyscy zainteresowanie, również nieobecni na pierwszej przechadzce. Każdy z nich otrzyma specjalną mapę. Uczestnicy poznają ciekawostki na temat wybranych obiektów oraz założeń urbanistycznych miasta. Warto zaopatrzyć się w parasole.

Obowiązują zapisy: Anna Kura – tel. 323271821; e-mail: a.kura@muzeum.tychy.pl

Istniej możliwość przeprowadzenia zajęć dla grup zorganizowanych – prosimy o zamawianie terminów z tygodniowym wyprzedzeniem

  • W DROGĘ SZLAKIEM SZTUKI