Muzeum w Wielkim Tygodniu

18 IV 2019-22 IV 2019

W dniach poprzedzających Święta Wielkanocne Muzeum funkcjonować będzie inaczej niż zwykle.

Zmiany są następujące:

Tyska Galeria Sportu – Oddział Muzeum Miejskiego w Tychach – w Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek będzie nieczynna dla zwiedzających.

Okazja do obejrzenia wystawy stałej w Galerii trafi się za to kibicom w Wielką Sobotę – zapraszamy do nas w trakcie meczu pomiędzy GKS Tychy, a Puszczą Niepołomice.

A kto jeszcze przed świętami chciałby zajrzeć do siedziby głównej Muzeum przy pl. Wolności 1, by obejrzeć wystawę „Tychy – sacrum w mieście socjalistycznym”,  może nas odwiedzić w Wielki Czwartek oraz w Wielki Piątek w godzinach od 8.00 do 16.00. W Wielką Sobotę Muzeum będzie zamknięte.

Od wtorku 23 kwietnia Muzeum i Oddział funkcjonować będą już według wcześniej ustalonych godzin.

• Muzeum w Wielkim Tygodniu