Wolontariusze poszukiwani

23 IV 2018-31 V 2018

Jeśli interesujesz się historią miasta, sportem, jesteś aktywny i lubisz wyzwania, propozycja Muzeum Miejskiego w Tychach jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób w wieku od 20 do 60 lat, które 8 czerwca pomogą nam w realizacji gry miejskiej „Mecz o Tychy”.
Gra adresowana jest do uczniów szkół podstawowych, rozegrana zostanie na terenie osiedla A, tutaj bowiem swoje mecze rozgrywała Polonia Tychy – klub, którego tajemnice postaramy się poznać w czasie naszej zabawy.

Zadaniem wolontariuszy będzie wcielenie się w role postaci występujących w grze. Wystarczy odrobina talentu, spora dawka entuzjazmu i dużo życzliwości dla uczestników gry. Gwarantujemy trzy godziny świetnej zabawy w dobrym towarzystwie i z historią miasta w tle.

Szczegółowych informacji udziela Dorota Kordys, tel. 515 717 430; e – mail: d.kordys@tgs.tychy.pl

• Wolontariusze poszukiwani