ogłoszenie

Komunikat

Muzeum Miejskie w Tychach oraz Oddział Tyska Galeria Sportu niedostępne dla zwiedzających od 7 listopada 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku

7 XI 2020-31 I 2021-0.00

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii (czasowe zamknięcie instytucji kultury dla publiczności), Muzeum Miejskie w Tychach i Oddział Tyska Galeria Sportu nie są dostępne dla zwiedzających. Część z zaplanowanych spotkań odbywa się online. Odwołujemy zajęcia edukacyjne, zwiedzanie wystaw również nie jest możliwe.

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii (czasowe zamknięcie instytucji kultury dla publiczności od soboty, 7 listopada 2020 roku, do niedzieli, 31 stycznia 2021 roku), Muzeum Miejskie w Tychach i Oddział Tyska Galeria Sportu nie są dostępne dla zwiedzających. Część z zaplanowanych spotkań odbywa się online. Odwołujemy zajęcia edukacyjne, zwiedzanie wystaw również nie jest możliwe.

Realizujemy natomiast działania muzealne bez bezpośredniego kontaktu z publicznością. Pierwsze takie spotkanie online już 19 listopada 2020 roku (czwartek), godz. 18.00 – gościem spotkania „Sport i propaganda w czasach PRL–u”, będzie dr hab. Grzegorz Bębnik, historyk z Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach, a poprowadzi je Piotr Zawadzki. Więcej informacji o spotkaniu online towarzyszącym wystawie „To idzie młodość. Życie sportowe na placu boju socjalizmu” 

Jednocześnie informujemy, że od 7 listopada 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku zakup wydawnictw i gadżetów odbywa się wyłącznie online (istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień). Więcej informacji: zamowienia@muzeum.tychy.pl. Więcej informacji o dostępnej ofercie wydawnictw i gadżetów

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

  • Komunikat