Opowiadanie o człowieku

warsztaty fotograficzne

3 XII 2022, godz. 10.00-18.00

Warsztaty fotograficzne z Tomaszem Sikorą to efekt współpracy Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego i Muzeum Miejskiego w Tychach.

Tomasz Sikora od lat udowadnia, że fotografię reportażową można z powodzeniem łączyć z pracą dla agencji reklamowych i gigantów świata mody. To autor międzynarodowych kampanii reklamowych dla marek Sheraton, Intercontinental, Singapore Airlines i Reebok oraz Giorgio Armani czy Prada. Jest autorem ponad 50 wystaw indywidualnych. Twórca plakatów i ilustracji książkowych. Dwukrotnie został wybrany fotografem reklamowym roku w Australii, gdzie mieszkał przez wiele lat.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Miasto Tychy, w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych.

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne jest stowarzyszeniem, w którym miłośnicy i miłośniczki malowania światłem z Tychów i okolic mogą rozwijać swoje zainteresowania, uczestnicząc w pokazach, wystawach, warsztatach, plenerach fotograficznych i spotkaniach ze znanymi fotografami i fotografkami. Do TTF–u należą zarówno zawodowi fotografowie i fotografki, jak i amatorzy i amatorki; więcej: www.ttf.tychy.pl

miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7
zapisy od 22 listopada 2022 roku (liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń): formularz zgłoszeniowy na www.ttf.tychy.pl
wstęp wolny

organizator:
Tyskie Towarzystwo Fotograficzne
Muzeum Miejskie w Tychach

partner:
Tychy Press Photo

fot. Tomasz Sikora

Prosimy zapoznać się z regulaminami:

Regulamin zwiedzania Muzeum Miejskiego w Tychach

Regulamin korzystania z oferty edukacyjnej Muzeum Miejskiego w Tychach

• Opowiadanie o człowieku

Tyska Galeria Sportu
ul. Edukacji 7

zwiedzanie wystawy stałej (wstęp wolny):
wtorek–piątek: 10.00–16.00
oraz w trakcie trwania meczów na stadionie
niedziela, poniedziałek, święta: nieczynne

sprzedaż wydawnictw i gadżetów
(płatność gotówką i kartą)

W 2022 roku nieczynna w dniach: 1–3 stycznia, 6–10 stycznia i 6 maja.