zwiedzanie Stadionu Miejskiego

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu

kameralne zwiedzanie

1 VIII 2020, godz. 11.00-12.00

Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu.

W trakcie spaceru z przewodnikiem można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką oraz dowiedzieć się wielu interesujących historii o tyskiej piłce nożnej. W Tyskiej Galerii Sportu czekają – prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta.

miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa)
prowadzą:
Piotr Zawadzki, Kamil Hajduk
wstęp wolny
zapisy:
Kamil Hajduk, tel. 515 717 430, e-mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl
liczba uczestników ograniczona do 15 osób

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w zwiedzaniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

Regulamin zwiedzania Muzeum Miejskiego w Tychach

Regulamin korzystania z oferty edukacyjnej Muzeum Miejskiego w Tychach

• Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu

Tyska Galeria Sportu
ul. Edukacji 7

Godziny otwarcia

Zwiedzanie przestrzeni ekspozycyjnych Tyskiej Galerii Sportu oraz prowadzenie działań edukacyjnych odbywa się z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. Jest możliwe indywidualne zwiedzanie wystawy stałej oraz w grupach liczących nie więcej niż 10 osób. Wznawiamy stacjonarną/bezpośrednią sprzedaż wydawnictw i gadżetów (zachęcamy do płatności kartą).

wtorek–piątek: 10.00–16.00
(tylko po wcześniejszym umówieniu się:
Kamil Hajduk, tel. 515 717 430, e–mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl)
niedziela, poniedziałek: nieczynne
(płatność gotówką i kartą)
W 2020 roku nieczynna w dniach: 1–6 stycznia, od 12 marca do 29 czerwca oraz 15 sierpnia i 11 listopada.