Sportowiec pod presją online

spotkanie online z Weroniką Nowakowską, medalistką mistrzostw świata w biathlonie

4 II 2021, godz. 18.00-20.00

Całe życie poświęciła sportowi. Doskonale wie, czym jest zwycięstwo i jak smakuje porażka. Wiele razy była pod presją oczekiwań, własnych ambicji, a także nieuzasadnionej często krytyki. Podczas spotkania opowie, jak sobie radzić z takimi wyzwaniami. Nie zabraknie też opowieści z biathlonowych zawodów!

Weronika Nowakowska to najbardziej utytułowana zawodniczka w historii polskiego biathlonu. Zdobyła dwa medale mistrzostw świata w fińskim Kontiolahti w 2015 roku (srebro w sprincie i brąz w biegu pościgowym). Trzykrotnie startowała na igrzyskach olimpijskich. Po zakończeniu kariery sportowej w 2018 roku została trenerem mentalnym i współpracuje m.in. z Polskim Związkiem Badmintona. Komentuje również zawody biathlonowe w Polsacie Sport.

prowadzi: Kamil Hajduk
spotkanie online: streaming live na facebookowych profilach Muzeum Miejskiego w Tychach (@MuzeumMiejskiewTychach) i Tyskiej Galerii Sportu (@TyskaGaleriaSportu)
dostęp bezpłatny

• Sportowiec pod presją online