KONTAKT

Stary Magistrat

pl. Wolności 1
tel. +48 32 327 18 20–22

Godziny otwarcia

zwiedzanie wystawy (wstęp wolny):
wtorek, środa: 9.00–15.00
czwartek, piątek, sobota: 10.00–19.00
niedziela, poniedziałek: nieczynne
W 2021 roku nieczynne w dniach: 1–31 stycznia, 20 marca–4 maja, 3 czerwca, 11 listopada oraz 24 grudnia.

sprzedaż wydawnictw i gadżetów
(płatność gotówką i kartą):
poniedziałek, wtorek, środa: 8.00–16.00
czwartek, piątek: 8.00–19.00
sobota: 10.00–19.00
W 2021 roku zakup wyłącznie online z możliwością odbioru osobistego zamówień w dniach: 1–31 stycznia oraz 20 marca–4 maja.

więcej informacji o sprzedaży online wydawnictw i gadżetów:
zamowienia@muzeum.tychy.pl

Tyska Galeria Sportu

ul. Edukacji 7
+48 515 717 430 http://www.tgs.tychy.pl

Godziny otwarcia

zwiedzanie wystawy stałej (wstęp wolny):
wtorek–piątek: 10.00–16.00
oraz w trakcie trwania meczów na stadionie
niedziela, poniedziałek: nieczynne

sprzedaż wydawnictw i gadżetów
(płatność gotówką i kartą)

W 2021 roku nieczynna w dniach: 1–31 stycznia, 20 marca–31 sierpnia, 11–12 listopada oraz 24 grudnia.

Dane Teleadresowe

tel. +48 32 327 18 20-22
e-mail: promocja@muzeum.tychy.pl

REGON: 278340803
NIP: 646-26-60-194

88124013301111001074964324
PEKAO S.A


Dyrektor

Aleksandra Matuszczyk

+48 32 327 18 20–22, wew. 23
a.matuszczyk@muzeum.tychy.pl



Dział Administracyjny

Justyna Musiał (specjalista ds. kancelarii i archiwizacji)

+48 32 327 18 20–22, wew. 26
j.musial@muzeum.tychy.pl


Dorota Kordys (specjalista ds. administracji i produkcji wystaw)

+48 32 327 18 20–22, wew. 26
d.kordys@muzeum.tychy.pl



Inspektor Ochrony Danych

Aneta Koniarczyk

+48 32 438 20 42
iod@muzeum.tychy.pl



Dział Urbanistyki, Architektury i Sztuk Wizualnych

dr Patryk Oczko (kierownik, kustosz dyplomowany)

+48 32 327 18 20–22, wew. 28
p.oczko@muzeum.tychy.pl


Mateusz Miłoń (asystent)

+48 32 327 18 20–22, wew. 28
m.milon@muzeum.tychy.pl



Dział Fotografii

Barbara Kopia (dokumentalista)

+48 32 327 18 20–22, wew. 31
b.kopia@muzeum.tychy.pl


Ewelina Lasota (adiunkt)

+48 32 327 18 20–22, wew. 31
e.lasota@muzeum.tychy.pl



Dział Historii Miasta

WAKAT






Dział Etnologii

wakat






Tyska Galeria Sportu - Oddział Muzeum

Piotr Zawadzki (Kierownik)

+48 32 327 18 20–22, wew. 29 oraz +48 507 095 628
p.zawadzki@tgs.tychy.pl


Kamil Hajduk

+48 515 717 430
k.hajduk@tgs.tychy.pl



Dział Edukacji i Promocji

Agnieszka Woszczyńska (kierownik)

+48 32 327 18 20–22, wew. 25
a.woszczynska@muzeum.tychy.pl
promocja@muzeum.tychy.pl

Gabriela Oleksy (specjalista ds. promocji)

+48 32 327 18 20–22, wew. 25
g.oleksy@muzeum.tychy.pl
zamowienia@muzeum.tychy.pl

Agnieszka Czyżewska (specjalista ds. wystawienniczych i wydawniczych)

+48 32 327 18 20–22, wew. 27
a.czyzewska@muzeum.tychy.pl


Agata Berger-Połomska (specjalista ds. edukacji)

+ 48 32 327 18 20–22, WEW. 24
a.berger@muzeum.tychy.pl


Anna Kura (specjalista ds. edukacji)

+ 48 32 327 18 20–22, wew. 24
a.kura@muzeum.tychy.pl