zajęcia edukacyjne

Ferie 2022: Ferie na sportowo. Zwiedzanie – piłkarski stadion bez tajemnic

kameralne zwiedzanie dla najmłodszych

24 II 2022, godz. 11.00-12.00

Już 14 lutego 2022 roku w województwie śląskim rozpoczynają się ferie zimowe. Muzeum Miejskie w Tychach przygotowało trzy propozycje warsztatów o różnorodnej tematyce – od architektury i urbanistyki aż do sportu! Wśród nich coś dla najmłodszych kibiców piłki nożnej, którzy będą mieli szansę zwiedzić najciekawsze, zwykle niedostępne dla widzów, miejsca na Stadionie Miejskim oraz wystawę stałą w Tyskiej Galerii Sportu.

To będzie wyjątkowa okazja, aby – tuż przed rozpoczęciem wiosennej rundy piłkarskich rozgrywek I ligi – poznać stadion, na którym rozgrywa mecze GKS Tychy. W trakcie spaceru po stadionie jego uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się też, na czym polegają przygotowania do meczu na wielkim obiekcie sportowym. Będzie również okazja do obejrzenia stadionowych pomieszczeń, poznania sprzętu piłkarskiego oraz zajrzenia w stadionowe zakamarki. Bardzo możliwe, że podczas zwiedzania goście spotkają na treningu szkoleniowców i zawodników GKS–u Tychy…

Zapraszamy dzieci w wieku 7–12 lat (klasy I–VI).

miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7
prowadzi: Kamil Hajduk
zapisy (liczba uczestników ograniczona): 515 717 430, k.hajduk@tgs.tychy.pl

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

• Ferie 2022: Ferie na sportowo. Zwiedzanie – piłkarski stadion bez tajemnic

Tyska Galeria Sportu
ul. Edukacji 7

zwiedzanie wystawy stałej (wstęp wolny):
wtorek–piątek: 10.00–16.00
oraz w trakcie trwania meczów na stadionie

(płatność gotówką i kartą)

W 2024 roku nieczynna w dniach: 1–2 i 6 stycznia, 30 marca–1 kwietnia oraz 1–6 maja.