ogłoszenie

Komunikat

Muzeum Miejskie w Tychach oraz Oddział Tyska Galeria Sportu niedostępne dla zwiedzających od 20 marca do 4 maja 2021 roku

20 III 2021-4 V 2021

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii (czasowe zamknięcie instytucji kultury dla publiczności), Muzeum Miejskie w Tychach i Oddział Tyska Galeria Sportu nie są dostępne dla zwiedzających. Część z zaplanowanych spotkań odbywa się online. Odwołujemy zajęcia edukacyjne, zwiedzanie wystaw również nie jest możliwe.

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemii (czasowe zamknięcie instytucji kultury dla publiczności od soboty, 20 marca, do wtorku, 4 maja 2021 roku), Muzeum Miejskie w Tychach i Oddział Tyska Galeria Sportu nie są dostępne dla zwiedzających. Część z zaplanowanych spotkań odbywa się online. Odwołujemy zajęcia edukacyjne, zwiedzanie wystaw również nie jest możliwe.

Realizujemy natomiast działania muzealne bez bezpośredniego kontaktu z publicznością. Pierwsze takie spotkanie online już 25 marca 2021 roku (czwartek), godz. 18.00 – gośćmi spotkania „O kulach po marzenia”, będą amp futboliści Jacek Konieczny i Kamil Nowak, a poprowadzi je Kamil Hajduk. Więcej informacji o spotkaniu online

Jednocześnie informujemy, że od 20 marca do 4 maja 2021 roku zakup wydawnictw i gadżetów odbywa się wyłącznie online (istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień). Więcej informacji: zamowienia@muzeum.tychy.pl. Więcej informacji o dostępnej ofercie wydawnictw i gadżetów

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.