warsztaty rodzinne

Pejzaż morskich głębin

rodzinne warsztaty plastyczne towarzyszące wystawie „Raz widziałem przy niedzieli rybki srebrne trzy w kąpieli... W świecie ilustracji i rzeźb Józefa Wilkonia”

8 VII 2020-26 IX 2020-19.00

Dlaczego czym głębiej, tym ciemniej? Czym są koralowce? Ile zębów ma rekin goblin? Czy ryba może być kamieniem? Najmłodsi z pewnością znajdą odpowiedzi na te pytania.

Uczestnicy obejrzą wystawę, zwracając szczególną uwagę na zwierzęta żyjące w morskich głębinach – ich środowisko, wygląd, zwyczaje. Najmłodsi poznają różne nietypowe gatunki, które mogą napotkać w głębinach – chociażby podczas nurkowania! W części plastycznej samodzielnie stworzą morskie dno razem z jego mieszkańcami – liczy się fantazja i wyobraźnia! P.S. Może zostaną powołane do życia zupełnie nowe gatunki? Kto wie!

więcej o wystawie czasowej „Raz widziałem przy niedzieli rybki srebrne trzy w kąpieli… W świecie ilustracji i rzeźb Józefa Wilkonia”

prowadzi: Agata Berger–Połomska
liczba uczestników: do 10 osób
data: ustalona indywidualnie z uczestnikami
czas trwania:
ok. 1 godzina
miejsce: Stary Magistrat, pl. Wolności 1, Tychy
zapisy: Agata Berger–Połomska, 32 327 18 20–21, wew. 24, e-mail: a.berger@muzeum.tychy.pl

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w warsztatach, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

• Pejzaż morskich głębin

Stary Magistrat
pl. Wolności 1

zwiedzanie wystawy czasowej (wstęp wolny):
wtorek–środa: 9.00–15.00
czwartek–sobota: 10.00–19.00

(płatność gotówką i kartą):
poniedziałek–środa: 8.00–16.00
czwartek–piątek: 8.00–19.00
sobota: 10.30–18.30
niedziela, święta: nieczynne

W 2024 roku nieczynne w dniach: 1–2 i 6 stycznia oraz 30 marca–1 kwietnia.

więcej informacji o sprzedaży online wydawnictw i gadżetów:
zamowienia@muzeum.tychy.pl