zwiedzanie Stadionu Miejskiego

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu

kameralne zwiedzanie

12 II 2022, godz. 11.00-12.00

Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu.

W trakcie spaceru z przewodnikiem po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką, salę konferencji prasowych, zaplecze techniczne, a także wejść na poziom boiska.

Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu czekają – prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta, a do obejrzenia liczne pamiątki i trofea tyskich sportowców.

miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa)
prowadzi: Piotr Zawadzki
zapisy (liczba uczestników ograniczona):
515 717 430, k.hajduk@tgs.tychy.pl

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w wydarzeniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

• Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu

Tyska Galeria Sportu
ul. Edukacji 7

zwiedzanie wystawy stałej (wstęp wolny):
wtorek–piątek: 10.00–16.00
oraz w trakcie trwania meczów na stadionie

(płatność gotówką i kartą)

W 2023 roku nieczynna w dniach: 1–2 stycznia, 6–7 i 9–10 kwietnia, 30 kwietnia–3 maja, 8 czerwca, 15 sierpnia, 1 listopada oraz 23–31 grudnia.

W 2024 roku nieczynna w dniach: 1–2 i 6 stycznia.