zwiedzanie Stadionu Miejskiego

Stadion Miejski Tychy – tu grały największe gwiazdy

kameralne zwiedzanie

7 VIII 2021, godz. 11.00-12.00

Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim.

W trakcie spaceru z przewodnikiem po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką, trybunę honorową, salę konferencji prasowych, zaplecze techniczne oraz dowiedzieć się wielu interesujących historii o obchodzącym w tym roku swoje 50–lecie GKS–ie Tychy.

Uczestnicy i uczestniczki spaceru będą mogli, używając kodu QR, wyświetlać na swoich telefonach komórkowych archiwalne zdjęcia z meczów rozgrywanych przed laty na stadionie w Tychach. Przewidziane są również konkursy wiedzy o historii sportu w Tychach z nagrodami.

miejsce zbiórki: Stadion Miejski, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym do Tyskiej Galerii Sportu, ul. Baziowa)
prowadzą:
Piotr Zawadzki, Kamil Hajduk
zapisy:
Kamil Hajduk, tel. 515 717 430, e–mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl
liczba uczestników ograniczona

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w zwiedzaniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami.

• Stadion Miejski Tychy – tu grały największe gwiazdy