Dancing – imieniny Anny

Kultowe osiedle A

29 VII 2017, godz. 19.00-21.30

Anna zaprasza całą dzielnicę na dancing z okazji swoich imienin! Wszystkich chętnych do przeżycia tanecznej przygody zapraszamy do siedziby Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Wojska Polskiego 10 w Tychach.

Do tańca zagra Kapela Fedaków (Karolina Fedak – skrzypce, Aleksandra Kozieł – śpiew/ bębenek, Kuba Fedak – akordeon), na parkiet zapraszał będzie wodzirej (Kamil Szuścik), który poprowadzi także zabawy. Przybyli goście będą mieli okazję nauczyć się walca, fokstrota i polki. Powspominają też stare, dobre czasy. Zapewniamy ponadto dobry poczęstunek.

Krawaty nie są obowiązkowe, jednak koszule i sukienki dodadzą zabawie uroku, a najbardziej przydadzą się wygodne buty do tańca.

Warto mieć:
Panie: spódnice lub sukienki
Panowie: koszule

Dancing to działanie Muzeum Miejskiego w Tychach w ramach Programu rewitalizacji dla miasta Tychy.

• Dancing - imieniny Anny