Magiczne miejsca

Zwiedzanie Stadionu Miejskiego i Tyskiej Galerii Sportu

18 II 2017, godz. 11.00-13.00

Jeśli masz ochotę zajrzeć w stadionowe zakamarki i zwiedzić wystawę poświęconą sportom uprawianym w naszym mieście, nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Sobotnie przedpołudnie to najlepsza pora, aby zwiedzić ekspozycję stałą Tyskiej Galerii Sportu z jej niezwykłymi trofeami oraz najciekawsze, niedostępne zwykle dla kibica, miejsca na Stadionie Miejskim, jednym z najładniejszych i najbardziej nowoczesnych obiektów sportowych na Śląsku.  Wspólnie sprawdzimy, jak wyglądają m.in. piłkarskie i sędziowskie szatnie, zaplecze odnowy biologicznej, strefa VIP i loże honorowe.
Prowadzenie: Dorota Kordys, Piotr Zawadzki

Wstęp jest wolny.